top of page

Zadanie nr 4

   Teraz Twoja kolej - wnikliwie przyjrzyj się zestawom i  zdecyduj, który z nich najlepiej sprawdzi się w projektowanej przez Ciebie sypialni.  Dzięki temu zadaniu poznasz jak dobierać produkty, aby komponowały się ze sobą i będziesz mógł wiedzę wykorzystać później .  Więc nie trać czasu i wybierz ten zestaw, który wydaje ci się najlepszy!

Kolejne zadanie czeka! 

Wybierz zestaw materiałów,
który chcesz zobaczyć w swojej aranżacji

       Fantastycznie! Paleta kolorów jest już gotowa, a więc czas na kolejne zadanie!  Przygotowałem dla Ciebie zestawy produktów i materiałów dekoracyjnych, z których jeden idealnie dopasuje się do wybranej przez Ciebie palety kolorów

Przy ocenie każdego zestawu, weź pod uwagę:

Komplementarność kolorów: Sprawdź, czy kolory wzajemnie się uzupełniają i tworzą spójną i harmonijną całość. Pomyśl, czy zestawienie tych barw będzie przyjemne dla oka i pasuje do Twojego początkowego wyboru kolorów.

Zestaw: 1

zestaw nr 2 copy.jpg

Zestaw: 2

Mood_Board_Kolor_2 (1).jpg

zestaw 1

   Zestaw pierwszy nie zdaje się być optymalnym wyborem. Warto przypomnieć, że na początku tego wyzwania zdecydowałeś się na dominującą paletę barw, głównie skupiającą się na odcieniach szarości.

     Przy dokładnym przyjrzeniu się temu zestawowi, można zauważyć, że większość zastosowanych materiałów i dodatków cechuje się ciepłymi tonacjami, a konkretnie beżowymi odcieniami.

  Proponuję, abyś powrócił do swojego wyboru i go skorygował, biorąc pod uwagę pierwotne założenia dotyczące odcieni szarości. Jeśli jednak zdecydujesz się na ciepłe barwy, warto wrócić na początek i wybrać paletę kolorów dominujących jako ciepłe, aby zachować spójność w całym projekcie.

zestaw 2- Super!

          Świetny wybór! Zestaw nr 2 to strzał w dziesiątkę z dopasowanymi do siebie materiałami i akcesoriami, które pozwolą osiągnąć harmonię we wnętrzu Twojej sypialni.

     Brawo za to wyczucie stylu i dbałość o detale! Teraz czas przejść do zadania nr 5 i zastanowić się, jakie oświetlenie będzie najlepsze dla tej przestrzeni.

       Bez zbędnego zwlekania, przejdźmy do kolejnego zadania, gdzie będziemy mogli dalej rozwijać nasz projekt i kontynuować pracę nad idealnym wnętrzem. W kolejnym etapie skupimy się na aspektach, takich jak oświetlenie

bottom of page