top of page

Odkryj Solarium Marzeń: Ekskluzywna przestrzeń do relaksu i odprężenia - Projekt MoRA MAX Design

Zaktualizowano: 25 maj 2023

Czy piękne wnętrze jest drogą do sukcesu w biznesie?


Projektowanie wnętrz Solarium w Irlandii: Nasze doświadczenie

Niedawno mieliśmy przyjemność pracować nad projektem, który był dla nas wyjątkowym doświadczeniem. Zaprojektowaliśmy wnętrza ekskluzywnego solarium w jednej z dużych galerii handlowych w Irlandii.


Miejsce budowy: Ekscytująca przygoda z tworzenia solarium w Irlandii

Witajcie na miejscu budowy naszego najnowszego projektu - ekscytującego solarium w jednej z modnych galerii handlowych w Irlandii! Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą przygodą z tworzenia tego niezwykłego miejsca, które staje się stopniowo rzeczywistością. Wraz z naszym zespołem, wkładamy serce i duszę w budowanie przestrzeni, która zaspokoi Wasze pragnienie opalania w luksusowym stylu.

Nasza najnowsza praca, z której jesteśmy niezmiernie dumni, to ekskluzywne solarium zlokalizowane w jednej z największych galerii handlowych w Irlandii. Było to zdecydowanie wyzwanie, ale jednocześnie niesamowita okazja do pokazania naszych umiejętności w tworzeniu przestrzeni komercyjnych, które są nie tylko estetycznie atrakcyjne, ale także funkcjonalne i komfortowe dla użytkowników.


Projektowanie wnętrz solariów: Koncepcja i planowanie

Założeniem projektu było stworzenie nie tylko funkcjonalnej, ale także relaksującej i luksusowej przestrzeni. Każda strefa użytkowa została zaprojektowana z myślą o wygodzie klientów, z poszczególnymi łóżkami do opalania umieszczonymi w przemyślany sposób, zapewniając prywatność i komfort.


Materiały do wykończenia solariów:

Wybór i zastosowanieDo dekoracji wnętrza solarium użyliśmy paneli trójwymiarowych odlewanych z gipsu, tapet winylowych i płytek gresowych na wysoki połysk. Na suficie zastosowaliśmy system DPS z napinanymi sufitami w kolorze białym na wysoki połysk. Wszystkie te elementy odpowiednio ze sobą dobrane stworzą harmonijną i bardzo ekskluzywna przestrzeń.Współpraca Międzynarodowa przy projektowaniu wnętrz komercyjnych


Co czyni ten projekt wyjątkowym, to fakt, że zostaliśmy poproszeni o pomoc przez inwestorów z Irlandii. Było to dla nas wielkie wyróżnienie i dowód na to, że nasza praca jest doceniana nie tylko w Polsce, ale także na arenie międzynarodowej.


Najnowsze Technologie w Solariach: Zastosowanie i korzyści

W dzisiejszych czasach, nowoczesne lampy i kabiny do opalania oferują innowacyjne rozwiązania. Wykorzystuje się technologie takie jak:- Lampy z promieniowaniem podczerwonym, które przenikają głębiej w skórę, zapewniając bardziej intensywne i efektywne opalanie.

- Systemy chłodzenia i wentylacji, które utrzymują optymalną temperaturę i zapewniają komfort podczas opalania.

- Zintegrowane urządzenia audio i oświetleniowe, które tworzą atmosferę relaksu i odprężenia.

- Technologie zabezpieczające, takie jak czujniki bezpieczeństwa i systemy kontroli czasu, które zapewniają ochronę i monitorowanie podczas korzystania z urządzeń.

MoRA Max Design: Przyszłość projektowania wnętrz dzięki zaawansowanej technologi i znajomości rynku

Dzięki dynamicznemu postępowi technologicznemu, architekci wnętrz mają obecnie praktycznie nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o dostosowanie urządzeń, wykończeń, systemów oświetlenia i nagłośnienia do indywidualnych preferencji inwestorów. Ta rozwijająca się technologia umożliwia tworzenie wyjątkowych przestrzeni, które nie tylko przyciągają klientów, ale również tworzą unikalną atmosferę.

Jako architekci firmy MoRA Max Design, stale poszerzamy swoją wiedzę i dzięki korzystaniu z rozwijających się możliwości rynkowych, jesteśmy w stanie pomóc w tworzeniu przestrzeni biznesowych, które przyczynią się do sukcesu przedsiębiorstwa, są niecodzienne i zapadają w pamięć odwiedzających.

Świadomość, że wnętrza odgrywają niezwykle istotną rolę, pozwala nam odpowiednio zaaranżować miejsca, wpływając nie tylko na efektywność obsługi klienta, ale także na ich wizualne odczucia i odbiór ekskluzywności marki. Ponadto, jako MoRA Max Design doskonale rozumiemy, że projektowanie wnętrz to nie tylko kwestia estetyki, ale również funkcjonalności. Przestrzenie biznesowe muszą być zaprojektowane w taki sposób, aby sprzyjały płynności pracy i efektywnemu zarządzaniu. Dlatego nasze rozwiązania uwzględniają nie tylko wygląd, ale także ergonomiczne rozmieszczenie mebli, optymalne wykorzystanie przestrzeni i inteligentne systemy zarządzania. W rezultacie, korzystając z zaawansowanej technologii i wiedzy eksperckiej, jako MoRA Max Design możemy stworzyć wnętrza, które nie tylko zachwycają swoim wyglądem, ale również przyczyniają się do sukcesu biznesowego. Nasze projektowanie przestrzeni handlowych, biurowych i innych miejsc komercyjnych pozwala inwestorom wyróżnić się na tle konkurencji i dzięki temu znacząco zwiększyć szanse swojego biznesu na często już przesyconym rynku usług.Film prezentujący opracowany projekt

koncepcji architektury


Z dumą prezentujemy nasz film promujący Solarium SUN&SEA, który pokazuje, jak wiele pracy, kreatywności i zaangażowania włożyliśmy w ten projekt. Jest to dla nas nie tylko środek promocji, ale też możliwość podzielenia się naszą pasją i umiejętnościami. Film jest dostępny do obejrzenia na naszej stronie internetowej. Link umieszczamy poniżej.Podsumowanie


Praca nad tym projektem była dla nas wielką przyjemnością. Jesteśmy dumni, że mieliśmy szansę tworzyć coś tak wyjątkowego i cieszymy się, że nasze umiejętności zostały docenione przez inwestorów z tak odległego kraju. Ta współpraca była dla nas wielką przygodą i już nie możemy się doczekać kolejnych wyzwań, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć w przyszłości.

Teraz czekamy na wielkie otwarcie!

Projekt solarium w Irlandii był dla nas ważnym krokiem. Dzięki zaangażowaniu i kreatywności, udało nam się stworzyć przestrzeń, która nie tylko spełnia wymagania funkcjonalne, ale także zachwyca swoim designem. To projekt, który zdecydowanie przyniósł nam dużo satysfakcji, a jednocześnie stanowił wyzwanie, które pozwoliło nam się rozwijać jako profesjonalistom.


Chcielibyśmy podziękować naszym inwestorom z Irlandii za zaufanie, jakim nas obdarzyli. To dla nas wielkie wyróżnienie, że mogliśmy pracować nad tak ambitnym projektem na tak odległym rynku. Ta współpraca była dla nas niesamowitym doświadczeniem, które umożliwiło nam dalszy rozwój i pokazanie naszych umiejętności na międzynarodowej arenie.


Bardzo dziękujemy Monika & Rafał | MoRA MAX Design
87 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page